Jak si nechat doručit balík
v předvánočním období?

Využijte nejhustější síť výdejních míst České pošty!

 • Zvolte Balík Na poštu

  Nemusíte se časově omezovat čekáním na balík doma nebo v práci. Sami se rozhodnete, kdy a kde si ho vyzvednete.

 • Vyberte si poštu, kterou máte po ruce

  A nejen tu v místě bydliště. Máte na výběr více než 2900 pošt i DEP po celé České republice.

 • Načítejte čárové kódy zásilek

  Po načtení čárového kódu u vyvolávacího systému pro vás zásilky připravíme rychleji.

 • Prodlužte si úložní dobu

  Jde to celé on-line a pro balík se můžete zastavit, až se vám to bude hodit.

Poslat balík z domova nebo kanceláře

Zvolte Balík Na poštu a vyzvedněte si ho, kde se vám to hodí

Nemusí to být jen pošta v okolí vašeho bydliště! Vyberte si třeba poštu v blízkosti vaší práce nebo v nákupním centru. Při nákupu na e‑shopech si při objednání Balíku Na poštu rozmyslete, kam pro vás bude praktičtější zajít. Na výběr máte více než 2900 poboček po celé ČR.

Nemůžete si převzít Balík Do ruky doma nebo v kanceláři?

Přesměrujte si ho na poštu! Víte už dopředu, že v den, kdy vám budeme doručovat Balík Do ruky, nebudete k zastižení? Ve webové aplikaci Změna doručení online si můžete nechat uložit balík na jakoukoliv poštu, kterou máte po ruce. V aplikaci si můžete prodloužit i úložní dobu a vyzvednout si ho, až se vám to bude hodit.

Poslat balík z pošty
Poslat balík z domova nebo kanceláře

Máte hodně balíků?
Stavte se pro ně v DEPU!

Pro své zásilky si můžete přijet i rovnou na vybraná DEPA a naložit si je tak pohodlně přímo do kufru auta. Balíky si zde můžete nechat uložené a přijet pro všechny třeba najednou, navíc nemusíte mít strach, že zde nezaparkujete. DEPO si můžete vybrat již při nákupu na e-shopu nebo v aplikaci Změna doručení online.

Využívejte nové vyvolávací systémy

A načítejte u nich čárové kódy svých zásilek! Na vybraných poštách postupně zavádíme nový typ speciálních vyvolávacích zařízení, u kterých po načtení čárového kódu pro vás v zázemí vyhledáme balík rychleji. Čárový kód najdete na výzvě, v e-mailu s oznámením o uložení balíku nebo si ho můžete zobrazit v mobilní aplikaci Pošta Online.

Poslat balík z pošty
Poslat balík z domova nebo kanceláře

Soutěžte s balíky o auto!

S balíky, které dostanete jako adresáti do 21. 12. 2017 můžete soutěžit a vyhrát hromadu sněhobílých cen. Třeba hlavní výhru rodinné auto Škodu Yeti, skipasy do českých hor nebo vouchery na nákup bílého zboží. Zapojte se s každým balíkem, který si necháte poslat při svých vánočních nákupech na e-shopech!

Může se vám hodit