Poslat balík z domova nebo kanceláře

Změřte si cenu balíku

Skončili jsme s náročným výpočtem ceny podle hmotnosti zásilky a zavedli přehlednější velikostní kategorie S, M, L a XL. Jednoduše si změřte nejdelší stranu vašeho balíku a najděte cenu odpovídající velikosti zásilky.

Jde to i bez občanky

Prokažte se u přepážky kódem pro vyzvednutí zásilky a nemusíte již předkládat průkaz totožnosti. Díky této novince za vás může balík převzít i blízká osoba. Kód pro vyzvednutí zásilky naleznete v SMS nebo e-mailovém avízu o uložení zásilky.

Jde to i bez občanky
Poslat balík z domova nebo kanceláře

S naší kartou je to pohodlné

Nevypisujte podací lístky, stačí předložit Zákaznickou kartu. K tomu přičtěte příjemnou slevu na poštovném a možnost nechat se zmocnit pro vyzvedávání zásilek za svoji rodinu a přátele. Tahle karta se v peněžence vyplatí.

Mobilní aplikace

Rozumíte si s moderními technologiemi? Paráda, my také. Vyzkoušejte naši mobilní aplikaci, která vám ušetří nejeden výlet na poštu. Získejte dokonalý přehled o svých zásilkách, najděte zajímavé informace a nejbližší pobočku nebo si prostě jen objednejte služby, které vám usnadní život.

  • Google Play
  • App Store
Poslat balík z domova nebo kanceláře
Poslat balík z pošty

Rádi se stavíme

Vyzkoušejte Odvoz balíků z domova nebo kanceláře, který si snadno objednáte online. Ušetříte si čas a podrážky. Dejte nám vědět do pěti odpoledne a pro balík se můžeme stavit už následující pracovní den.

Zaplatíte i kartou

Na všech větších poštách i u balíkových doručovatelů budete mít možnost platby v hotovosti i bezhotovostně.

Poslat balík z pošty
Poslat balík z domova nebo kanceláře

Získejte dokonalý přehled

Mějte balík vždycky na očích, díky sledování zásilky získáte přehled o každém jeho kroku. Kdykoliv se tak ve webové aplikaci nebo telefonu můžete přesvědčit, kde se zrovna vaše zásilka nachází.

Doručení si přizpůsobíte

Upravte si čas a datum dodání podle toho, kdy budete k zastižení. Pokud jsme vás při prvním pokusu o doručení nezastihli, objednejte si nový, nebo si nechte balík uložit na poště, kterou máte třeba u práce.

Poslat balík z pošty
Poslat balík z pošty

O termínu doručení vás informujeme

O tom, kdy budeme zásilku doručovat, vás informujeme e-mailem nebo SMS. Informace o dobírce, termínu doručení či uložení na poště tak máte dopředu k dispozici přímo v počítači nebo v mobilu.

Dorazí v pravý čas

Na přání doručujeme i večer mezi 18 - 21 hodinou. Přes webovou aplikaci lze (po obdržení avíza) adresátem jednoduše objednat na Změna doručení online.

Dorazí v pravý čas
Poslat balík z domova nebo kanceláře

Nový vyvolávací systém

Pobočky vybavujeme vyvolávacím systémem nové generace. Ten například umožňuje načíst čárový kód zásilky přímo z Výzvy nebo displeje telefonu a vy si tak ověříte, zda je zásilka na dané poště dostupná a zároveň vás odbavíme rychleji.

Spočítejte si poštovné

Náš online kalkulátor vám odpoví, kolik stojí poslání malé krabičky nebo bowlingové koule. Stačí zadat parametry balíku a naše online aplikace vám nabídne vhodné produkty a spočítá cenu.

Poslat balík z pošty

Chybí vám na oblíbeném e-shopu doručení zboží balíkem České pošty?

Doporučte nám e-shopy, které nenabízí doručení zboží Balíkem Do ruky, Balíkem Na poštu nebo Balíkem Do balíkovny. Stačí vyplnit níže uvedený formulář a my se postaráme o ostatní.

Děkujeme,
Vaše Česká pošta

Formulář byl odeslán.

Děkujeme vám za doporučení